oulo warsztaty i wydarzenia

OULO – świadomość ciała w kontakcie ze sobą i innymi/ Warsztaty cielesno-ruchowe. 

 

 

 


14-16 sierpnia.   DAWANIE I BRANIE W BALANSIE – warsztaty ruchowo-cielesne z Oulo na festiwalu Unity Gathering.  Do zobaczenia!

3 lutego 2018 – WARSZTAT  DAWANIE I BRANIE W BALANSIE

Zapraszamy na Konwent Wiedzy Alternatywnej . Odbędą tam warsztaty ruchowo-cielesne OULO/ Dawanie i Branie w balansie.
Jest to krok do kontaktu i ze sobą i z innymi. Pozwólmy swojemu ciału przemówić o swoich potrzebach. Wejdziemy w kontakt. Zintegrujemy się we wspólnym byciu. Damy sobie czas by rozwijać własne zmysły i łączyć się w stanach ważkości i nieważkości <3
fb: https://www.facebook.com/oulo.yoga/

————————————————-

25.11.2017 Serdecznie zapraszamy na  warsztaty muzyki i oulo ( dźwięk i ruch)  POCZUĆ MUZYKĘ  w imieniu  Towarzystwa  Pomocy Głuchoniewidomym . Głównym celem warsztatów jest integracja osób głuchoniewidomych z całego kraju, poprzez wspólną aktywność i twórczość.

Szczegóły wydarzenia: Warsztaty są adresowane do osób głuchoniewidomych z całej Polski, którzy są otwarci na nowe doświadczenia, chcą miło i aktywnie spędzić weekend w otoczeniu pięknej muzyki, która da możliwość rozładowania napięcia, wyciszenia, jak i wyzbycia się złych emocji. Instrumenty wykorzystywane w metodzie muzykoterapii holistycznej wytwarzają wibracje i rezonują, dzięki czemu stają się odczuwalne nawet dla osób z głębokim ubytkiem słuchu.